Játékosok a Traviánban és az Imperion játékokban.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Játékosok a Traviánban és az Imperion játékokban.

Közöség a Travián és az Imperion játékosoknak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tapasztalatok - a ti véleményetek

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Wotan
Vendég




Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 8:27 pm

Nos, akkor... Kezdjük ott, hogy nem valami drága egy ekkora játék üzemeltetése, ha nagyon akarnék én is összedobnék egy ilyen game-t, és nem vagyok programozó, de kicsit utána kell nézni, és egy nyár alatt összehozok egy ilyen játékot, ha akarok, és hogy üzemelhessen kell egy saját szerver, ami kb szintén max 100-200k Ft és elhelyezem egy szerverszobában, így havonta max 10k Ft-ból kijövök! És kb 5500 Ft 600 arany, és akiknek van erre rongya egyből az első napon megveszi, és van vagy 10-20 ilyen, akkor már egyszeri alkalommal megtérül kb a költségek 2/3-mada!

Két hozzáfűzni valóm van ehhez! Very Happy
1. Ha akarnák én is írnák hasonlót, vagy jobbat, csak a grafikai résszel lennék bajba.
2. Azt ne felejtsük el, hogy nem csak MO -n aktív a játék, hanem majdnem,hogy a földön minden országának megvannak a serverei.
Elkészíteni a progit meg 1* kell, és több nyelvre lefordítani (hozzá teszem az 100%, hogy ingyér volt nekik, a sok fan segített ebben), tehát az össz költségük a napi bevételeinek csak töredéke volt szerintem.
Arról nem is beszélve, hogy a sok fan megvesz a pólókat, bögréket,stb...
Ez a pénzről szól, nem a játék élményéről.

Vissza az elejére Go down
Eots
Vendég




Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptyKedd Márc. 29, 2011 12:11 am

Nizdam: igen igy van. Azon játékosok, akik nem "költenek", és silvert cserélnek aranyra csak azt érik el, hogy még kövérebb farm lesz belőlük.


Még egy -szerintem- igen fontos dolgon gondolkoztam ma. A travian-os csapat duplán vágja a fát a saját játéka alatt magyarországon.
a) Magyarok csórók, ezért külföldi serverekhez képest kevesebben aranyoznak
b) Az aranyozós játékosállománynak két nagy csoportja van (némi átfedéssel):
- 'A' , akik HUF-al fizetnek
- 'B' , akik aranyfalukat húznak
c) Magyarhonban a 'B' csoportban sokkal többen vannak, mint 'A'-ban.
d) 'A' csoport nagyobb része nem hülye, nem fog több tizezer forintot kifizetni azért, amiért korábban 3k-4kt fizetett.
e) 'A' csoport nem lesz kompetitiv 'B' csoportal.
f) 'A' csoport-os játékosok egy része abbahagyja a traviant. Fizetek is, és még kompetitiv sem lehetek - mondhatják magukban -.

Ha bárki (pl egy multihunter, vagy más benfentes "szerü") bármi hibát lát ebben a gondolatmenetben az kérem jelezze, mert érdekel.
Vissza az elejére Go down
Nizdam
Admin



Hozzászólások száma : 56
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 44
Tartózkodási hely : Magyar Orszag

Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptyKedd Márc. 29, 2011 8:54 am

Többek között én is aba hagytam Smile

Ha valamit csinálok akkor azt szeretem 100% -osan. Szóval ezért nem szeretek csak hobbiból játszani.

Vissza az elejére Go down
Joker
Vendég




Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptySzer. Márc. 30, 2011 12:13 am

Már csak annyit kérdeznék meg, hogy én még egy faluval megyek, kb 1 hét hátrányom volt, mert 1 hétig rámszálltak, de aztán megbeszéltem velük, és azóta fejlődök, és mégse tartok ott mint te Nizdam... Hogy a francba húzzátok fel olyan gyorsan a faluitokat???

Már ha azt nézem a top feltörekvők... 1 nap alatt 61-es népesség... He?????? Nekem beletellett 3 napba :O És nem vagyok valami noob, vagy ilyesmi, elég jól ismerem a játékot!
Szóval, hogy húzzátok fel ilyen hamar??? Már arannyal se nagyon hiszem el, mert a nyersi akármilyen +5% termelés után elfogy és nem termelődik olyan gyorsan vissza... Most hogy már lassan 300-as népességű leszek így is egy nap max 30 népességet tudnék nőni, ha istállót, kaszárnyát, piacot építek/fejlesztek, ugyanis ezek viszik a legtöbb embert! Persze más épület is, de ezek vezetnek!
Vissza az elejére Go down
Eots
Vendég




Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptySzer. Márc. 30, 2011 3:29 am

Quest-ek.
Vissza az elejére Go down
Dodesz
Vendég




Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 12:59 pm

Hello Madzin, néha elérhető vagy skype-on? Vegyél már fel: jakab.damjan6 ez az új címem a régi elbaszódott!
OK klán - Dr. Dodes - Eger
Vissza az elejére Go down
Daeni
Vendég




Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Üdvözletem    Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptyHétf. Május 09, 2011 5:31 pm

A T4- et tényleg nagyon elba*ták, ebben egyetértek és leginkább azzal hogy a hőssel seregeket lehet kiirtani. De talán megoldás lehet erre ha gallal csapdákat rakunk így 1 hőssel hiába támad Mad
Vissza az elejére Go down
Crafter




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Dec. 13.

Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 8:37 pm

Sziasztok

Végig olvastam az írásokat. Mindenkinek igaza van valahol...
Tényleg annak van a legnagyobb esélye a játékban akik költenek, de jó sokat.

- Viszont az tetszik a dologban, hogy régen aki teljesen egyedül játszott annak nem volt esélye azokkal az acc-ok ellen akik már az elején jól megtömtek a "barátok". Most ezt arannyal és ezüsttel kompenzálni lehet valamilyen szinten. Nyilván ha tömnek is az elején + nem számít az arany akkor...

- Tényleg jó a római, én örülök neki nagyon. Sosem szerettem a germánokat (bár én is azt választottam mindig nyilvánvaló tények miatt) és mindig jobban elismertem azokat akik rómaival is topon voltak és igazán szép sereggel szaladgáltak.

Vissza az elejére Go down
Nizdam
Admin



Hozzászólások száma : 56
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 44
Tartózkodási hely : Magyar Orszag

Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 EmptySzer. Okt. 12, 2016 8:48 pm

De reg volt mar ez is Smile Nemreg megnyertuk a US Empire servert Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tapasztalatok - a ti véleményetek   Tapasztalatok - a ti véleményetek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tapasztalatok - a ti véleményetek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Játékosok a Traviánban és az Imperion játékokban. :: Publikus Információ :: Travian 4 Elemzés-
Ugrás: